Novinky

La Petite Lavande

Naše produkty - přírodní kosmetika, které Vám přinášíme, můžete najít u nás v kosmetickém salonu Kiara kosmetika,
nebo se můžete podívat a objednat naše produkty na Facebooku a Instagramu - La Petite Lavande Czech.
Brzy otevíráme také e-shop, můžete se na nás těšit.
100 % přírodní kosmetika neobsahuje umělá barviva a je vyrobena pouze z čistých přírodních olejů a bylinných extraktů.
Vhodná pro všechny typy pleti a bez konzervantů.

La Petite Lavande

YODEYMA

Parfémy YODEYMA Vysoká kvalita francouzského parfému za nejlepší ceny! Francouzská firma vyrábí vlastní imitace vůní. Nahlédněte do nádherného světa parfémů YODEYMA. Nyní si můžete zvolit vůni, která nejlépe vyhovuje Vaší osobnosti. Tyto vůně prošly náročnou kontrolou kvality a poskytují vysoký komfort a dlouhou trvanlivost. Testery k dispozici v mém salónu. Parfémy voní naprosto stejně a vůně na těle vydrží celý den! Přijďte si vybrat svůj parfém.

YODEYMA

OZONIZÉR

OZONIZÉR

Ozonizér patří ke skupině léčebných přístrojů, které vycházejí ze starších léčebných metod. Princip využití tohoto přístroje je založen na vysokonapěťovém vysokofrekvenčním výboji. Využití ozónu v kosmetice a estetické medicíně má dlouhou tradici. Ošetření se provádí pomocí skleněného aplikátoru plněného argonem, který má stejně jako ostatní vzácné plyny malý elektrický odpor a vede velmi dobře elektrický proud. Díky této vlastnosti v uzavřených trubicích , kterými prochází elektrický proud, vznikají elektrické výboje.

Účinky ozonizérů:

  • protizánětlivý
  • zesiluje odolnost kůže
  • napomáhá regenerací
  • zabraňuje znečištění póru a tím i předchází tvorbě komedonů
  • vhodný pro všechny typy pletí

LÍČENÍ

Líčení / Make-up je velmi důležitou součástí každé ženy. Měl by ženě dát jistotu, že přednosti jejího obličeje nelze přehlédnout a že vše, co by mohlo být vadou, se změní v její zvláštnost a výjimečnost. Nejdůležitější je typ Vaší osobnosti a dále stav Vaší pleti - tedy zda jste spíše jarní, letní, podzimní nebo zimní typ. Podle toho s Vámi naše specialistka zkonzultuje barevné odstíny. Dále je nutné zvážit Váš věk, případné poškození pleti a také to, zda jde o pleť suchou, mastnou nebo spíše smíšenou. Abychom dosáhli Vaší maximální spokojenosti, je pro nás rovněž velmi důležité vědět, pro jakou příležitost se Váš make-up vytváří.

LÍČENÍ

Nabízíme:

Denní líčení550 Kč
Večerní a plesové líčení (včetně lepení řas )850 Kč
Svatební líčení nevěsty1000 Kč
Zkouška svatebního líčení 650 Kč
Fotomakeup + úprava vlasů1100 Kč
Fotomakeup800 Kč
Hairstyling (vlní nebo jednoduchý účes )400 Kč (600 Kč)

Prodej kosmetiky

V našem salónu nabízíme také prodej kosmetiky FOR LIFE and MADAGA pro všechny typy pleti. Máme připraveny ty nejvhodnější přípravky pro ženy i muže.

Nabízíme kosmetiku pro:

For Life and Madaga
  • suchou pleť
  • mastnou pleť
  • problematickou (aknózní) pleť
  • zralou (náročnou) pleť
  • citlivou pleť

S výběrem vhodné kosmetiky pro vaši domácí péči Vám ráda poradí naše kosmetička.

Dárkový poukaz Kiara

U nás zakoupit dárkový poukaz je samozřejmostí. Dárkový poukaz můžete použít dle vlastního výběru na všechny naše služby. Platnost poukazu je jeden rok od jeho vystavení. V případě zájmu Vám poukaz zašleme poštou.

Vacupress

Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do různě velikých baněk, kde vzniká intenzivní prokrvení. Díky tomu se podporuje tvorba kolagenu a elastinu v podkoží a tím se kůže zpevňuje během ně- kolika procedur. Dochází tím k zeštíhlení a vytvarování problematických partií, ze kterých mizí tukové polštářky.

Andrea Srdic
Borovanského 2220/11
Praha 5, Velká Ohrada
+420 776 082 762
kiarakosmetika@gmail.com
www.kiarakosmetika.cz

Otevírací doba

Vhodný termín ošetření pro vás společně nalezneme dle vašich časových možností po telefonu.